Zapisy na sezon 2017/18

Z dniem 12 lipca rozpoczynamy zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2017/18 we wszystkich grupach wiekowych. Zgłoszenie na zajęcia wysyłamy na adres fcbytom@op.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię nazwisko i wiek uczestnika( rocznikowo np. 2007r.). W przypadku osób dorosłych proszę zaznaczyć czy chcemy uczestniczyć głównie w zajęciach BJJ, czy MMA . Maksymalna ilość osób w grupach dziecięcych to 22 osoby, a  w grupach młodzieżowych i  dorosłych to 25 .

Pierwszeństwo maja osoby, które uczestniczyły w zajęciach w sezonie 2016/17 i mają uregulowane składki członkowskie do czerwca włącznie. Pozostałe osoby zapisywane będą w dalszej kolejności.

W grupie dziecięcej 7-8 lat istnieje możliwość zapisania dzieci w wieku 6 lat pod warunkiem wolnych miejsc.

Nie zapisujemy dzieci młodszych.

Każda osoba dostanie odpowiedź o wpisaniu na listę główną lub rezerwową. Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia zajęć jest uiszczenie składki członkowskiej w ostatnim tygodniu sierpnia( grafik przyjmowania składek podamy po 28 sierpnia) i składki na ubezpieczenie NNW. W przypadku braku wpłaty na zajęcia zostanie wpisana osoba z listy rezerwowej.

Wszystkie osoby od 9 roku życia muszą zrobić sobie badania EKG i morfologie krwi i moczu. We wrześniu będzie w klubie lekarz sportowy, który wyda zgodę lekarską niezbędną do kontynuowania treningów( zgoda ważna jest 6 m-cy ).

Rozkład treningów znajduje się w dziale TRENINGI.

Zapraszamy

Grzegorz Skibniewski