2010 – 2012

2010

3 złota i jeden brąz

W dniu 16 maja odbył się w Chorzowie bardzo silnie obsadzony turniej MMA w formule MMA i Grappling z okazji 100-lecia TS AKS Chorzów. W zawodach wzięło udział 158 zawodników z 12 klubów min. Silesian Cage Club, TS AKS Chorzów, Veganza Racibórz, Bastion Tychy, Lutadores Opole.

Nasz Klub reprezentowało 8 zawodników:

W formule grappling junior 81kg – Paweł „Chuck” Hadrosek 5 miejsce

W formule MMA:

junior 60kg – Bartosz „ Mańkut” Gaweł 5 miejsce

junior 60kg – Kamil Baron  3 miejsce

junior 66kg – Bogdan Majewski 1 miejsce

junior 81kg – Szymon „ Boniek” Boniecki 1 miejsce

senior 73kg –Arkadiusz Żaba 1 miejsce

  senior 81kg – Dawid „Długi” Żaba eliminacje

senior 81kg –  Hubert Żaba eliminacje

W formule sumo open +130kg wystartował Waldemar „Walduś” , ale wskutek wycofania się wszystkich przeciwników jego kategoria nie została rozegrana. Walduś dzielnie kibicował naszym chłopakom I PILNOWAŁ APTECZKI. Na szczególne uznanie zasługuje „Mańkut”, który swoją ostatnią walkę walczył z pękniętą kością strzałkowa. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie klubu a medalistom gratulujemy. Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnego , po Bytomskim Turnieju Ju Jitsu full contact, sukcesu naszych zawodników  ( trenerom, współćwiczącym, Waldusiowi i kibicom).


Gala MMA Chalengers 4

W dniu 23 maja na terenie Elektrociepłowni Szombierki przy ul. Kosynierów odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna pod nazwą  Gala MMA Chalengers 4. Była ona jedną z imprez towarzyszących obchodom 100- lecia Elektrociepłowni Szombierki. Podczas Gali zorganizowano dwa turnieje. Jeden w kategorii 93kg o pas mistrzowski, a drugi w kategorii 73kg.

Zwycięzcami w turnieju zostali:

w kat.93kg-Ireneusz Cholewa reprezentant Adrenaliny Częstochowa

w kat.73kg-Ireneusz Mila z Konina

Oprócz tego przeprowadzono 3 walki dodatkowe i jeden ekstra fight.

Nasz Klub reprezentowali:

W limicie wagi 68kg –Bogdan Majewski

W limicie wagi 70kg –Tomasz „Olik” Oliwa

W limicie wagi 81kg –Szymon „Simon” Walaszek

Boguś wskutek ostatniej nieobecności na treningach ( choroba + dziewczyna ) miał słabszą wydolność co w połączeniu ze stresem ( debiut w MMA ) dało się zauważyć w postaci szybkiego braku kondycji. Tylko dzięki twardemu charakterowi udało mu się dotrwać do drugiej rundy. Niestety już zupełnie bez kondycji musiał uznać wyższość zawodnika z Chorzowa przegrywając w drugiej rundzie przez duszenie trójkątne.

Olik miał do stoczenia najtrudniejszą z dotychczas stoczonych w swej karierze walk. Jego przeciwnikiem był najlepszy zawodnik teamu z Radzionkowa , z którym Olik przegrał na jesiennym turnieju w Bytomiu ( formuła grappling). Ciężka praca jego i trenerów zaowocowała już od pierwszej rundy. Przeciwnik Olika próbował zastosować nową technikę ( obrona nosem kopnięć i uderzeń), jednak okazała się ona nieskuteczna na potężne ciosy i kopnięcia kolanem Olika. Zawodnik z Radzionkowa był zmuszony aż trzykrotnie do korzystania z pomocy lekarskiej. w drugiej rundzie po pięknej akcji Olika – uderzenia, rzut dosiad , uderzenia – sędzia był zmuszony przerwać walkę ogłaszając zwycięstwo naszego zawodnika.


SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW KLUBU W GRAPPLINGU

Kat.37kg. junior

 1. Flasz Mateusz
 2. Bialy Nicolas

Kat.60kg. junior początkujący

 1. Otczyk Przemek
 2. Biały Patryk
 3. Szrot Sebastaian
 4. Sojka Dawid
 5. Janeczko Patryk

Kat.60kg. junior zaawansowani

 1. Kurek Marcin
 2. Marszałek Dawid
 3. Jańczuk Daniel

Kat.66kg. junior mlodszy

 1. Szczepanik Rafał
 2. Drzozga Przemek

Kat.66kg. junior

 1. Gaweł Bartosz
 2. Wieczorek Michal
 3. Stanisławski Arek

Kat.73kg. junior

 1. Ludwin Dawid
 2. Tokarz Grzegorz
 3. Błasiak Mateusz

Kat.81kg. junior

 1. Hadrosek Paweł
 2. Kośmider Mateusz
 3. Borzek Dawid

Kat.66kg. senior

 1. Biały Sebastian
 2. Kanarski Aleksander
 3. Dzieciuchowicz Ziemowit

Kat.73kg. senior

 1. Raczyński Rafał
 2. Łopuszański Krzysztof
 3. Czekała Rafał

Kat.81kg. senior

 1. Żaba Dawid
 2. Ficek Mateusz
 3. Skwara Tomasz

Kat.90kg.

 1. Żaba Marcin
 2. Żaba Hubert
 3. Chorzela Kacper

Kat.+90kg.

 1. Mazur Mateusz
 2. Baran Wojtek
 3. Andrzejkowicz Piotr

W zawodach wzięło udział 85 zawodników i jedna zawodniczka. Wszystkim sędziom oraz obsłudze pomagających przy organizacji dziękujemy.


2 SREBRA  i 1 BRĄZ

Na zakończonej w sobotę 11 września w Rzeszowie 10 Lidze Shooto nasi zawodnicy zdobyli 2 medale srebrne i jeden brązowy.

W zawodach wzięło udział około 100 zawodników głownie z południa kraju. Nasi zawodnicy startowali w formule mma:

Dawid „ Młody” Ludwin – 70 kg junior

Rafał „Raku” Raczyński – 76kg senior

Arkadiusz Żaba – 83kg senior

Dawid „Długi” Żaba – 83kg senior

Szymon „Simon” Walaszek – 83kg senior

Młody pierwszą walkę z zawodnikiem gospodarzy zaczął udanym sprowadzeniem do parteru, jednak w wyniku błędu dał sobie założyć kimurę. Bardzo dzielnie się bronił i kiedy wydawało się że już wyjdzie z dźwigni sędzia przerwał walkę i ogłosił zwycięstwo przeciwnika Młodego. Było to podyktowane tym, iż w juniorach sędziowie bardzo pilnują bezpieczeństwa zawodników i mają prawo do takiej decyzji. Pozostałe walki Młody wygrał zdecydowanie zajmując ostatecznie 2 miejsce.

Raku bardzo dobrze rozgrywał swoje walki i zdecydowanie wygrywając dostał się do półfinału. Niestety, ostatnie problemy zdrowotne dały o sobie znać i po konsultacji z trenerem zdecydował o wycofanie się z dalszych walk. Obserwując przeciwnika Raka wydaje się że finał dla naszego zawodnika był pewny.

Najbardziej pechowy występ zaliczył Arek ,który kontrolując swoją pierwszą walkę i wygrywając na punkty zaryzykował założenie dźwigni na rękę. Niestety przeciwnikowi udało się skontrować i udanie założyć skrętówkę. Arek przegrał odpadając tym samym z dalszych walk.

Długi zaliczył bardzo udany występ co było znakomitą nagrodą za jego dotychczasową pracę na treningu. Bez problemu doszedł do półfinału, gdzie spotkał się z Simonem. Po losowaniu Długi walczył o 3 miejsce, gdzie w dogrywce zawalczył bardzo mądrze taktycznie i wygrał zdobywając na początku punkty i kontrolując walkę do końca.

Walczący w tej samej kategorii Simon pokazał co znaczy ciężka praca. Jego walki do finału oglądało się bardzo milo. Wygrywał mając przewagę od początku do końca. Wałczył bardzo mądrze i pewnie realizując taktykę. W finale po udanym rzucie popełnił błąd dając założy sobie gilotynę i musiał się poddać.


 Trencin pobity

w sobotę 02 października w malowniczej miejscowości Trencin na Słowacji         ( znajduje się tam trzeci co do wielkości i nigdy niezdobyty zamek średniowieczny ) odbyła się gala MMA „ Den Gladiator X „.

Nasz Klub reprezentowali:

– debiutant Dawid „ Długi „ Żaba – 77kg

– debiutant Mateusz „ Morfina „ Mazur – 115kg

Arkadiusz Żaba – 77kg – rekord zawodowy 2-0-0 (po walce)

Szymon „ Simon „ Walaszek – 77kg – rekord zawodowy 1-2-0 (po walce)

Lepszego debiutu Długi nie mógł sobie wymarzyć. Po krótkiej wymianie w stójce walka przeniosła się do parteru gdzie Długi kontrolował całą przestrzeń i po krótkim czasie skończył walkę poddając przeciwnika trójkątem.

Do drugiej walki ( jak się okazało najbardziej emocjonującej na Galii ) wyszedł Morfina, który był najgorzej przygotowanym zawodnikiem z naszego teamu. Naprzeciwko miał byłego strongmena z reprezentacji Słowacji. Przez pierwszą rundę trwała straszna wymiana ciosów i kopnięć. Pod koniec rundy obaj zawodnicy opadli z sił, ale nieznaczną przewagę osiągnął Słowak. W drugiej rundzie Morfina posłusznie zaczął realizować rady trenerów i bił tylko prawe sierpy. Po niecałych 2 minutach trafił celnie i przeciwnik padł jak mucha. Nokaut wieczoru.

W trzeciej walce spotkali się Arek z utytułowanym Słowakiem Marcelem „Crazy”  Trankiem. W pierwszej rundzie trwała wzajemna wymiana ciosów, Arek próbował kilka razy sprowadzić przeciwnika do parteru ale Marcel udanie uciekał. W czasie przerwy ustalono, że Arek jeszcze raz spróbuje sprowadzić Słowaka wejściem w nogi. Tym razem akcja okazała się skuteczna i Arek zaczął dominować zdobywając plecy i cały czas atakował. Tylko gong uratował Słowaka przed skończeniem. Sędziowie nie mieli wątpliwości i ogłosili zwycięstwo Arka.

W walce wieczoru walczył nasz Simon z najlepszym zawodnikiem Słowackim  ( rekord 12-1)  zastąpił on innego zawodnika, który  uległ wypadkowi samochodowemu. Simon mimo dużej różnicy w doświadczeniu i stażu podjął wyzwanie. Początek walki był wyrównany, niestety po sklinczowaniu Słowak wykonał silny rzut biodrowy i założył dźwignię na rękę.

Ogólnie wypad bardzo udany sportowo i turystycznie. Dziękujemy wszystkim


LIGA MMA  06.11.2010 TRENCIN – SŁOWACJA

W centrum handlowym w Trencinie odbyla się liga MMA, w której zaprezentowli się przedstawiciele Ju Jitsu Bytom Team. Nasi zawodnicy mieli zakontraktowane po dwie walki. Niestety w wyniku odniesionych kontuzji 3 z nich musialo odpuścić następne walki. Tłustym drukiem zaznoczono zwycięzcę. Najbardziej żal „Długiego”, który wygrywając walkę złapał poważną kontuzję i został zmuszony do wycofania się z pojedynku.

Kat. 70kg. Michal Malata vs. Rafa „Raku”Raczynski

Kat. 70kg  Jakub Vršanský vs. Rafa „Raku” Raczynski

Kat. 77kg. Marián Jakubík vs. Mateusz Ficek  – decyzja

Kat. 77kg. Martin Kufel vs. David “Długi” Žaba – TKO

Kat. 84kg. Roman Fazekaš vs. Hubert Žaba – decyzja

Podsumowując 3:2 dla naszych


TURNIEJ MMA CHORZÓW

3 złota i jeden brąz

W dniu 16 maja odbył się w Chorzowie bardzo silnie obsadzony turniej MMA w formule MMA i Grappling z okazji 100-lecia TS AKS Chorzów.

W zawodach wzięło udział 158 zawodników z 12 klubów min. Silesian Cage Club, TS AKS Chorzów, Veganza Racibórz, Bastion Tychy, Lutadores Opole.

Nasz Klub reprezentowało 8 zawodników:

W formule grappling junior 81kg – Paweł „Chuck” Hadrosek 5 miejsce

W formule MMA:

junior 60kg – Bartosz „ Mańkut” Gaweł 5 miejsce

junior 60kg – Kamil Baron  3 miejsce

junior 66kg – Bogdan Majewski 1 miejsce

junior 81kg – Szymon „ Boniek” Boniecki 1 miejsce

senior 73kg –Arkadiusz Żaba 1 miejsce

senior 81kg – Dawid „Długi” Żaba eliminacje

senior 81kg –  Hubert Żaba eliminacje

W formule sumo open +130kg wystartował Waldemar „Walduś” , ale wskutek wycofania się wszystkich przeciwników jego kategoria nie została rozegrana. Walduś dzielnie kibicował naszym chłopakom I PILNOWAŁ APTECZKI. Na szczególne uznanie zasługuje „Mańkut”, który swoją ostatnią walkę walczył z pękniętą kością strzałkowa. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie klubu a medalistom gratulujemy. Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnego , po Bytomskim Turnieju Ju Jitsu full contact, sukcesu naszych zawodników  ( trenerom, współćwiczącym, Waldusiowi i kibicom).

G R A T U L A C J E


Nasi Na Słowacji

W sobotę 18 września odbyła się w miejscowości Wielki Krzyż na Słowacji gala MMA/K1 Gladiator VIII.

 Nasz Klub reprezentowało 2 zawodników:

Rafał „Raku” Raczyński – limit wagi 77kg

Szymon „Simon” Walaszek – limit wagi 84kg

Jako pierwszy do walki wyszedł do walki Simon. Błyskawicznie zaatakował kombinacją cios+ rzut i w szybko znalazł się w parterze gdzie zaczął walczyć o dosiad. Po krótkiej walce Simon złapał dosiad i rozpoczęło się kilkunastosekundowe okładanie przeciwnika. Kiedy wydawało się, że sędzia przerwie walkę Słowak uciekł i przeszedł do kontry. Na szczęście Simon szybko wydostał się z opałów. Niestety zamiast zacząć walkę w stójce podjął próbę długiego obalania z parteru przez wejście w nogi. Przeciwnik miał dużo czasu żeby złapać gilotynę i złapać Simona w gardę gdzie skończył duszeniem. Szkoda bo wszystko wskazywało na wygraną Simona. Jest to trzecia przegrana w ten sam sposób.                Chyba pora na zmianę ksywy na „Simon Gilotyna „ ( dobrze odklepana ).

W drugiej walce Raku od początku zdominował zarówno w stójce jak i w parterze większego i silniej zbudowanego Słowaka. Niestety nie udało się skończyć walki przed czasem ( Raku był bardzo osłabiony ) i Raku wygrał jednogłośną decyzją pokazując dobre wyszkolenie techniczne.

D Z I E K U J E M Y


WYNIKI 9th International MMA Tournament “Hadaka-Waza”

1.SUPER FIGHT

SZYMON BONIECKI – BYTOM (92r. 3-0-0 po walce)  vs PATRYK GRZYB – CHORZÓW(91r. 0-1-0 po walce)

wygrana przez balachę w I rundzie

Grappling junior

55KG

ZIELIŃSKI WOJCIECH – ROAN MYSŁOWICE

PIORDAS WOJCIECH – BYTOM

60KG

SKÓRKIEWICZ DAWID – ROAN MYSŁOWICE

KARKUS KAMIL – ŁAMATOR RACIBÓRZ

ZAWOJSKI MATEUSZ – ŁAMATOR RACIBÓRZ

66KG

OGRODZKI DAWID – BIELSKO BIAŁA

HOŃCZAK BARTOSZ – ŁAMATOR RACIBÓRZ

RZETECKI GRZEGORZ – BASTION

73KG

KWOK KAMIL – ŁAMATOR RACIBÓRZ

SIEKIERA MAREK – SPARTAN CHORZÓW

SZOSTEK BARTŁOMIEJ – RUDA SLĄSKA

81KG

UKLEJA FILIP – SPARTAN CHORZÓW

PŁACHCIAK WOJCIECH – SPARTA KUŻNIA RACIBORSKA

DOBRZYŃSKI TOMASZ – BUDOWLANI SOSNOWIEC

+90KG

CZ\ERSKI TOMASZ – VEGANZA RACIBÓRZ

ZIELIŃSKI MICHAŁ – ROAN MYSLOWICE

Grapling senior

66KG

TARNOWSKI KAMIL – ŁAMATOR RACIBÓRZ

WIECZOREK GRZEGORZ – TARNÓW

FEDYNA WITOLD – WROCŁAW

73KG

WAWROT ARTUR – SPARTAN CHORZÓW

CZARNECKI  MARCIN – RIO GRAPPLING

KULCZYCKI BARTOSZ – RIO GRAPPLING

81kg

NIEJODEK ŁUKASZ – BASTION

KŁOSEK DAMIAN – ŁAMATOR RACIBÓRZ

TOMALIK PAWEŁ – OPOLE

90KG

JAREMKOWSKI LESZEK – OPOLE

KAMIŃSKI TOMASZ – BASTION

SYWAK WOJCIECH – ŁAMATOR RACIBÓRZ

+90KG

KIELANOWSKI TOMASZ – OPOLE

PRZYBYTNY ALEKSANDER – BYTOM

ĆWIKŁA ŁUKASZ – BIELSKO BIAŁA

Kobiety open

CZECH MARTYNA – BASTION

OGRODNIK JOANNA – ŁAMATOR RACIBORZ

BARTKOWIAK ANNA – SPARTAN CHORZÓW

Full contact senior

60KG

ZIĘBA SYLWESTER – AKS CHORZÓW

STANOSZEK JERZY

66KG

OLSZYNKA PIOTR – SCC

WILK WOJCIECH – KILLER FACTORY

POSŁUSZNY MARIUSZ – SPARTAKUS CHORZÓW

73KG

SAJBOR GRZEGORZ – BIELSKO BIAŁA

AZAIEV ANZOR – KOBYŁKA

KRAKOWIAK DAWID – OSTRÓW

81KG

BRYCZEK ROBERT – BIELSKO BIAŁA

KOWALSKI RAFAŁ – AKS CHORZÓW

BRYTAN BARTOSZ – BIELSKO BIAŁA

90KG

TEODORCZYK MATEUSZ – SCC

ŻABA MARCIN – BYTOM

BROWARSKI MACIEJ – AKS CHORZÓW

+90KG

RÓŻYCKI BARTOSZ – BYTOM

SURMA MACIEJ – AKS CHORZÓW

ROMAN KRZYSZTOF – WROCŁAW

GALAN DAMIAN – WROCŁAW

Full contact junior

60kg

RUMPEL MARIUSZ – AKS CHORZÓW

KACZMARCZYK MATEUSZ – BYTOM

MARSZAŁEK DAWID – BYTOM

66KG

SZYDŁOWSKI MICHAŁ – AKS CHORZÓW

GOŁĘBIEWSKI TOMASZ – SPARTAN CHORZÓW

FICA PIOTR – AKS CHORZÓW

73KG

ŁUKASIEWICZ MATEUSZ – RZESZÓW

MIKOSZEK JAKUB – RUDA ŚLĄSKA

SOBIECH MICHAŁ – BIELSKO BIAŁA

81KG

LISEK WITOLD – AKS CHORZÓW

BYRSKI ANDRZEJ – SPARTAN CHORZÓW

ŁUCZYŃSKI MICHAŁ – BYTOM

+90KG

WIECZOREK ADAM – AKS CHORZÓW

CHORZEWSKI BARTOSZ – AKS CHORZÓW

DRUŻYNOWO WYGRAŁ AKS SPARTAN CHORZÓW


2011

Turniej MMA Chorzów 26.03.2011

 Udział wzięło 248 zawodników z całej Polski.

Nasz klub reprezentowali :

Szymon ”Simon” Walaszek, Wojtek Baran, Michał „Żaba” Żabiński – seniorzy

Dawid ”Generał” Marszałek, Bartłomiej Wójcik, Paweł Hadrosek, Wojciech Piordas, Patryk Janeczko i Marzec Mikołaj – juniorzy

Zabrakło większości czołówki z naszego klubu, którzy byli kontuzjowani albo chorzy.

Wyniki:

Złoto – Wojtek Baran – kat.91kg. grappling

( rewelacyjnie wygrane 5 walk w tym nad zawodnikami z czołówki bjj )

Srebro – Bartłomiej Wójcik – 60kg. full contact

( bardzo udany występ – praca przynosi efekty )

Brąz – Szymon Walaszek – kat.77kg. full contact(silna kategoria – 26 zawodników)

( bardzo dobry parter – super skrętówki – prosimy o więcej stójki )

W sumie bardzo udany występ (szkoda kontuzji „generała” bo mógł być medal). Dziękujemy pozostałym zawodnikom, sekundantom: Dieslowi, Rakowi oraz kibicom:Żabie, Łukaszowi i innym.


MMA “PREDATORS CAGE NIGHT”   25.06.2011

W minioną sobotę odbyła się międzynarodowa gala MMA “PREDATORS CAGE NIGH” w słowackim Breźnie. W gali wzięli udział zawodnicy ze Słowacji, Czech, Niemiec, Austrii, Chorwacji i Polski. Dziewięć walk odbywało się w klatce na dystansie czasowym 3x5min. Spośród polskich reprezentantów walczyć miało pięć osób: zawodnicy MMA Ju Jitsu Bytom team oraz rzeszowskiego Spartakusa.Dzień przed galą kontuzji doznał przeciwnik Arkadiusza Żaby z Bytomia i w efekcie swoje pojedynki stoczyło czterech Polaków.

Marcin Żaba (Bytom) w debiucie zawodowym rewelacyjnie stoczył pierwszą runda ale w drugiej rundzie Filip Stalik (Minotaurus Valetudo) zaatakował skutecznie głowę kolanem powodując rozcięcie czoła, krwotok i w efekcie niestety przegraną. Kolejny z bytomskich zawodników, Bartłomiej Walczak 2-1-0 po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z reprezentantem Czech – Michalem Malata 1-2-0 (Minotaurus Valetudo). Szymon Bajor 5-0-0 z Rzeszowa wygrał przez skrętówkę z Matejem Surinem 1-1-0 a Nikodem Janik również z Rzeszowa w drugiej minucie walki po otrzymaniu nieprzepisowego kopnięcia w krocze od Slavomira Sabola (FFA Kosice), nie mogąc dalej walczyć ogłoszono skandaliczną decyzję “no contest”.


SUKCES NASZYCH ZAWODNIKÓW

 W dniu 08.10.11r. odbyły się w Bochni Mistrzostwa Polski Południowej MMA  pod patronatem Polskiego Związku Ju Jitsu. .Nie zawiedli zawodnicy grupy zaawansowanej trenowanej przez Daniela Tobolika. To oni zgarnęli 4 z 5 zdobytych medali. Udany występ zaliczył debiutujący Marek Dyrda zdobywając drugie miejsce w kategorii 96kg.. Z powodu poważnej kontuzji ( złamana ręka ) nie mógł walczyć o złoto. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Dwaj pozostali debiutanci-Kamil „Janiol” Janik  i Denis Sekura przegrali swoje walki po błędach. Szczególnie żal Denisa, który przeważał w stójce i sprowadził przeciwnika do parteru co okazało się błędem. Rewelacyjnie zawalczył Szymon” Simon” Walaszek wygrywając wszystkie walki przed czasem. Jak zwykle solidni Dawid” Młody” Ludwin i Arek Żaba pewnie wywalczyli złoto. Najlżejszy z naszych Kamil „Gilu” Stępień zaliczył swoje pierwsze udane zawody i zdobył 3 miejsce.

Oficjalne wyniki naszych zawodników:

Kamil”Gilu”Stępień – 3 miejsce kat. 62kg. junior

 Dawid „Młody” Ludwin – 1 miejsce kat.73kg. junior

Marek Dyrda – 2 miejsce kat.96kg.ograniczona formuła

Szymon „Simon” Walaszek – 1 miejsce kat. 80kg.Full Contact MMA 

Arkadiusz Żaba – 1 miejsce kat. 87kg. Full Contact MMA

Gratulacje dla wszystkich


Wyniki walk na Gliwickiej GFT II 9 lipca 2011

Pierwsi to zawodnicy MMA Ju Jitsu Bytom Team wytłuszczeni to zwycięzcy.

Walki amatorskie :

Patryk Krzak  vs Przemysław Fabisiak  66kg

Michal Wieczorek vs Arkadiusz Milewski  70kg

Walki zawodowe:

Kamil Baron vs Mikołaj Dziąbor 66kg

Hubert Żaba vs Damian Kłosek  84kg

Szymon Walaszek vs Piotr Przepiórka 77kg

Arkadiusz Żaba vs Paweł Dudziuk  84kg

Marcin Żaba vs Marcin Wożniewski 93kg


I Gala MMA w Kazimierzy Wielkiej

 18 września  trzej zawodnicy MMA Ju Jitsu Bytom Team walczyli na zawodowej gali mma w Kazimierzy Wielkiej. Dwaj z nich to debiutanci i wystąpili  w walkach amatorskich . najważniejsza walka czekała Daniela „ Dizla „ Tobolika w kategorii 77kg.,który miał stoczyć drugą w tym roku walkę zawodową. Niestety, z powodu kontuzji musiał się wycofać i w ostatniej chwili został zastąpiony przez niespełna 17 letniego Dawida „ Młodego” Ludwina. Nasi debiutanci próbowali stawić czoła swoim przeciwnikom, niestety popełnili błędy typowe dla debiutantów ( Łukasz niewłaściwie bronił balachy co wykorzystał przeciwnik i wykończył dźwignię. „Gibon” dał się skontrować podczas rzutu ,jego przeciwnik utrzymał dosiad i skończył walkę ground and pound.)

Mimo wszystko gratulacje za postawę i pokazanie ducha walki. Najtrudniejsza walka czekała „ Młodego„ , który jeszcze niedawno wałczył w kategorii 66kg. Jego przeciwnikiem był doświadczony Alan Langer z Silesia Cage Club. Walka była bardzo wyrównana , a nasz zawodnik walczył bardzo widowiskowo i był dwa razy blisko skończenia walki ( próba założenia dźwigni na nogę i uderzenia ). Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów Młody wygrał na punkty. Podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniach i sekundantom Rakowi i Fickowi za pomoc podczas Galii.Sędzią głównym Gali był Grzegorz Skibniewski.


Hadaka Waza – Bytom 12.2011

Wielkie podziękowania dla wszystkich , którzy pomogli w organizacji zawodów, dla wszystkich chłopaków z klubu za odwagę wystąpienia w tym trudnym turnieju.

Dzięki Waszemu wysiłkowi na treningach zdobyliśmy 2 złote 2 srebrne i 4 brązowe medale.

W kategorii full contact zajęliśmy 1 miejsce.

Wielki szacunek

Junior MMA:

62kg.

1.Marszałek Dawid – MMA Bytom

2.Michalik Filip – Łamator Racibórz

3.Thuslaev Mulim – Kobyłka

67kg.

1.Sasinski Marcin – Grappling Kraków

2.Mozgalik Kamil – Zabrze

3.Ploch Kamil – Kędzierzyn Kożle

73kg.

1.Nitkiewicz Artur – SCC

2.Kolano Paweł- Spartakus Rzeszów

3.Żygliński Paweł

80kg.

1.Lisek Witold – Chorzów

2.Fień Łukasz – Spartakus Rzeszów

3.Zawacki Łukasz – Kobyłka

87kg.

1.Czarnecki Michal – Czechowice

2.Stanek Łukasz – AZS Katowice

3.Klimas Sebastian – MMA Bytom

 

Senior MMA Ograniczona Formuła

67kg.

1.Kostyra Patryk – SCC

2.Rewera Sebastian – Spartakus Rzeszów

3.Momot Marcin – Kraków

73kg.

1.Bula Oliwier – SCC

2.Adamczuk Mateusz – SCC

3.Sirko Grzegorz –

80kg.

1.Poniedzialek Piotr – Bastion

2.Pawlowski Marcin – Katowice

3.Kutek Michał

87kg.

1.Drelich Wojciech –

2.Lustan Marcel – Chorzów

3.Skupin Paweł – Ruda Śląska

96kg.

1.Gatek Mateusz – Katowice

2.Sekura Denis – MMA Bytom

3.Krajewski Dawid – SCC

Senior Full contact MMA

62kg.

1.Olszynka Piotr – SCC

2.Rumpel Mariusz – Chorzów

3.Ząbek Dawid – Chorzów

67kg.

1.Hodor Daniel – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

2.Wilk Wojciech – Killer Faktory

3.Hryniewiecki Przemysław – Chełmek

73kg.

1.Kubiak Maksymilian – Opole

2.Sajbor Grzegorz – Bielsko Biała

3.Rajwa Grzegorz – Chorzow

80kg.

1.Żaba Arkadiusz – MMA Bytom

2.Tobolik Daniel – MMA Bytom

3.Szydłowski Michal – Chorzow

87kg.

1.Victoriano Livio – Opole

2.Płonka Marcin – Bielsko Biała

3.Żaba Marcin – MMA Bytom

 

Junior Grappling

62.kg.

1.Krzywdzinski Daniel – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

2.Bełkot Bartłomiej – Chorzów

3.Adamski Aleksander – Chorzów

67kg.

1.Oleksiak Dawid – Sosnowiec

2.Szamota Jakub – Bielsko Biała

3.Szczepaniak Rafal – MMA Bytom

73kg.

1.Kania Karol – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

2.Teodorowicz Mariusz – SCC

3.Rubach Dawid – MMA Bytom

87kg.

1.Ukleja Filip – Chorzów

2.Górniak Denis – MMA Bytom

3.Czerski Tomasz – Racibórz

Senior Grappling

1.Kulczycki Bartosz – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

2.Wieczorek Grzegorz – Tarnowskie Góry

3.Nyca Tomasz – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

73kg.

1.Niebylski Bartosz – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

2.Bugara Łukasz – Chorzów

3.Czarnecki Marcin – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

80kg.

1.Niejodek Łukasz – Bastion

2.Ormaniec Łukasz – Chełmek

3.Kaczmarek Piotr – Sosnowiec

87kg.

1.Kłosek Damian – Amator Racibórz

2.Konieczny Marcin – SCC

3.Sroga Damian – Wrocław

96kg.

1.Latocha Krzysztof – Wrocław

2.Cholewa Ireneusz – Częstochowa

3.Jóskowski Michał – Świdnica

+96kg.

1.Kaszta Piotr – Veganza Racibórz

2.Kucia Marcin – Mysłowice

3.Kleniewski Tomasz – SCC


Statystki:

Zawodników – 241

Widzów – Pełna hala

Kontuzje – 1 złamana ręka, 1 zwichnięte kolano,

Ilość walk  – 287

Najlepszy klub w Full contact MMA – MMA Bytom

Najlepszy klub w Grappling – Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

Na 42 walki naszych zawodników 27 wygranych

Ilość zdobytych medali w turniejach amatorskich w 2011:

Złote – 6

Srebrne – 4

Brązowe – 7

 Wygrane walki zawodowe : 9

 Największy sukces :

Zdobycie I miejsca w rywalizacji klubowej Full Contact MMA na X Międzynarodowym turnieju Hadaka Waza

 


2012

SUKCES DENISA

Debiutujący w formule MMA Denis Górniak zajął 2 miejsce w kategorii 87kg junior w Pucharze Małopolski w MMA , który miał miejsce 21 stycznia w Bochni. Jest to bardzo duży  sukces , biorąc pod uwagę fakt ,iż Denis ma dopiero 15 lat i jeszcze 4 lata startów w tej kategorii wiekowej przed sobą . I cały czas rośnie. Gratulujemy


Bardzo udanie zawalczyli nasi zawodnicy na III Ogólnopolskim Turnieju MMA i Grapllingu w Chorzowie, który odbył się 21 kwietnia 2012r.

Zdobyli w sumie 8 medali z tego aż 5 złotych. 

Oto wyniki:

Maciek Maciejewski – I miejsce kat.62kg. junior MMA

Arkadiusz Stanisławski – I miejsce kat.67kg. junior Mma

Denis Górniak – I miejsce kat.87kg. junior MMA

Kamil Baron – I miejsce kat.62kg. senior MMA

Denis Sekuła – I miejsce kat.96kg. senior grappling

Kamil Stępień – II miejsce kat.62kg. junior MMA

Wojtek Piordas – III miejsce kat.62kg junior MMA

Michał Żabiński – III miejsce kat.73kg. senior MMA

Dziękujemy również naszym pozostałym zawodnikom, którym tym razem się nie powiodło. G R A T U L A C J E


COLOSEUM  X  SOSNOWIEC

Bardzo sprawnie rozpoczęli sezon zawodów nasi dwaj zawodnicy na gali Coloseum X , która miała miejsce w Sosnowcu 28 września.

Oto fragment sprawozdania redaktora MMARocks (Tjo) z tej imprezy :

Zawodnicy MMA JJ Bytom Team w zagranicznym wyjeździe za linię Brynicy i Przemszy nie splamili rekordu. Ślązacy z Bytomia zakończyli swoje walki ładnymi poddaniami. W walce otwarcia – w limicie półśrednim Karol Czaja(MMA 2-1) dźwignią skrętną skończył Ariela Bobko (MMA 0-2). Zaś Arkadiusz Stanisławski(MMA 1-0) po trzech minutach wyciągnął balachę z trójkąta na Marku Łukasiku (MMA 1-1)

Natomiast w najbliższą sobotę 06. października w Rudzie śląskiej odbędzie się

Drużynowy turniej sportów i sztuk walki

 League of Warriors

by Kempo Tai Jutsu.

Nasz Klub reprezentować będą:

Arkadiusz Stanisławski – 73kg

Karol Czaja – 80kg

Arkadiusz Żaba – 87kg

Marcin Żaba – 96kg

Walki odbywać będą się na zasadach amatorskiego MMA

Zapraszamy do kibicowania

Start: 17.00

Miejsce: Hala MOSiR ul. Hallera 16b Ruda Śl.


Historyczne medale dla Bytomia – Górniak nie zwalnia tempa

W dniach 15-16 grudnia odbyły się w ToruniuII Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA. Udział wzięło 32o zawodników. W pierwszych rozgrywanych rok temu ze względów finansowych  Bytomski Klub reprezentowało 8 zawodników. Ponieważ najlepsi zawodnicy  z grupy seniorskiej byli kontuzjowani lub mają zobowiązania wynikające z udziału w galach zawodowych na początku przyszłego roku trenerzy zdecydowali się na wystawienie ekipy złożonej z juniorów i młodzieżowców.


 Wyniki  XI Międzynarodowego turnieju Hadaka Waza –  18.12.2012.

Oficjalnych Mistrzostw Śląska MMA pod egidą Śląskiego Związku Ju Jitsu

Kategoria MMA Pierwszy Krok

67 kg

 1. Włodarczyk Dawid (Rio Grappling Oława)
 2. Michalski Rafał (nz)

73 kg

 1. Kańczyk Jakub (MMA Bytom)
 2. Michalik Robert (AKS Chorzów)

80 kg

 1. Rosiroń Emiliusz (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)
 2. Chyziński Przemysław (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)
 3. Błaszczyk Marcin (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)

Kategoria MMA Junior

62 kg

 1. Ryszczyk Tomasz (Dybol Team Zabrze)
 2. Pudełek Gabriel (Fightman Bochnia)
 3. Mazurek Patryk (Berserkers Bielsko)

67 kg

 1. Bąk Adam (MMA Bytom Team)
 2. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze)
 3. Szary Kamil (B.D.C)

73 kg

 1. Tarulli Christian (Berserkers Bielsko)
 2. Apostel Krzysztof (AKS Chorzów)
 3. Adamik Daniel (AKS Chorzów)

80 kg

 1. Czarnecki Michał (nz)
 2. Depta Nicolas (AKS Chorzów)
 3. Młynarski Daniel (Kraków)

87 kg

 1. Kamczyk Krzysztof (MMA Bytom Team)
 2. Krysiak Sławomir (AKS Chorzów)

96 kg

 1. Górniak Denis (MMA Bytom Team)
 2. Skowronek Daniel (AKS Chorzów)

+96 kg

 1. Gdowski Dariusz (Fightman Bochnia)

Kategoria MMA Ograniczona Formuła Senior

62 kg

 1. Sypulski Marcin (AKS Chorzów)
 2. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze)

67 kg

 1. Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Oława)
 2. Dobosz Piotr (AKS Chorzów)
 3. Momot Marcin (Grappling Kraków)

73 kg

 1. Dyrka Adam (MMA Bytom)
 2. Michalik Robert (AKS Chorzów)
 3. Krzyżanowski Kasjan (South Legion)

80 kg

 1. Kaczmarek Piotr (Gracia Barra)
 2. Balcer Łukasz (Grappling Kraków)
 3. Byrski Andrzej (Shogun Mysłowice)

87 kg

 1. Szmalenberg Nikodem (Tarnowskie Góry)
 2. Kaza Gabriel (Spartan Chorzów)
 3. Labus Michał (Berserkers Bielsko)

96 kg

 1. Sablik Mateusz (Berserkers Bielsko)
 2. Sekura Denis (MMA Bytom)
 3. Ślusarczyk Dawid (MMA Bytom)

Kategoria MMA Full Contact

 • kg
 1. Stolarski Łukasz (Lutadores Nysa)
 2. Marszałek Dawid (MMA Bytom)
 3. Momot Rafał (South Legion)

67 kg

 1. Ziółkowski Łukasz (Underground Elbląg)
 2. Stanisławski Arkadiusz (MMA Bytom)
 3. Modrzejewski Andrzej (S.C.C. Katowice)

73 kg

 1. Hodor Daniel (Rio Grappling)
 2. Dudzik Wojciech (Wodzisław Śląski)
 3. Gaweł Bartłomiej (Nysa)

80 kg

 1. Wiencek Michał (Berserkers Bielsko)
 2. Mroczka Ireneusz (Spartan Kuźnia Raciborska)

87 kg

 1. Hadaś Paweł (AKS Chorzów)
 2. Brytan Bartosz (Berserkers Bielsko)
 3. Olczyk Adrian (South Legion Bytom)

96 kg

 1. Żaba Marcin (MMA Bytom)
 2. Michalik Maciej (Grappling Kraków)

+ 96 kg

 1. Wieczorek Adam (AKS Chorzów)
 2. Różycki Bartosz (South Legion Bytom)
 3. Kuźnik Sławomir (Wodzisław Śląski)

Klasyfikacja Drużynowa Full Contact MMA

 1. AKS Chorzów
 2. Klub Sportowy MMA Ju-Jitsu Bytom Team
 3. Berserkers Bielsko Biała

Jasło i Bochnia

Udane występy zaliczyli nasi zawodnicy w dwóch imprezach tego weekendu.(27.10) Na Zawodowej gali w Jaśle Arkadiusz Żaba wygrał przed czasem z Waldemarem “Waldi” Kożusznym powiększając swój rekord do 7-2-0. Na tej samej gali po bardzo widowiskowej i emocjonującej walce drugi z braci Marcin przegrał na punkty z utytułowanym zawodnikiem z Lublińca Ireneuszem Cholewą . Dzień póżniej na Mistrzostwach Polski Południowej w Bochni nasi zawodnicy przywieżli trzy medale. I tak złoto w kategorii 87kg. junior zdobył Denis “Flinston” Górniak wygrywając swoje walki przed czase.

Srebny medal zdobył Michał Żabiński który w najbardziej prestiżowej formule Full Contact senior przegrał w finale na punkty.Potwierdził tym samym dobrą forme przed zbliżającą sie Hadaką.Bardzo udany występ zaliczył Patryk Matykiewicz, który w kat. 80kg. OFS wygrał 2 walki i zdobył brąz. O dużym pechu może mówić Denis “Sekur” Sekura , który wygrywając walkę dał sobie zapiąć gilotynę i musiał uznać wyższość przeciwnika, przegrywając walkę w eliminacjach.

Bardzo duże słowa uznania należą się debiutantowi Mateuszowi Flaszowi, który w kategori kadet walczył ze starszym i silniejszym zawodnikiem. Mateusz stawiał dzielny opór atakującemy zawodnikowi i dopiero sędzia przerwał walkę po założonej dżwigni, z której mateusz się wykręcił. Jednak w tej kategorii ze względu na bezpieczeństwo sędziowie przerywają walkę w momencie założenia dżwigni.


PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWEJ MMA 18.03.2012 JAWORZNO

Srebro  Denisa Sekury w kat. 96kg. – Denis od ostatnich zawodów zrobił ogromny postęp, co było widać w Jego walkach.Pierwsze dwie wygrał bezapelacyjnie kontrolując przebieg każdej walki od początku do końca. W finale walka była wyrównana ze wskazaniem na Denisa. 30 sekund do końca Denis wykonał obalenie , które miało postawić krpkę nad i, niestety przeciwnikowi udało się założyć gilotynę i poddać Denisa 4 sek. przed końcem.

Udany występ Kamila Kocika w kat.73kg. – Kamil wyszedł do walki z niedowagą 2 kg. Całą walkę kontrolował poczynania przeciwnika, a po sprowadzeniu walki do parteru miał techniki kończące i pozycje. Niestety tego dnia sędziowie byli „ślepi” i zdecydowali o dogrywce. W dogrywce Kamil sprowadził przeciwnika do parteru , ale popełnił błąd  i całą dogrywkę był na plecach co zdecydowało o zwycięstwie jego oponenta. Gratulacje za postawę i charakter.


16.11.2012r. Kazimierza Wielka

Kamil janik vs Langer Alan – przegrana trójkąt

Arkadiusz Żaba vs Robert Radomski – przegrana decyzja


DWA ZWYCIĘSTWA PRZED CZASEM

Udanie zaprezentowali się nasi zawodnicy podczas minionego weekendu. Karol „ Czajnik” Czaja podczas swojej 4 zawodowej walki w tym roku, w kat. 84kg. pokonał przed czasem zawodnika z Rudy Śl. Damiana Seweryna i uzyskał nowy rekord 3-1-0 . Drugi z naszych wychowanków Denis „ Flinston” Górniak stoczył swoja 3 walkę bokserską w tym roku i po raz 3 zwyciężył. Tym razem na turnieju w Dąbrowie Górniczej pokonał przez RSC zawodnika z  Myszkowa w kat. Junior + 91kg.


Dwa zwycięstwa na galii MMA Chalengers 7 w Katowicach 10.03.2012

Gratulacje dla Dawida “Młodego” Ludwina za kolejne zwycięstwo (przed czasem poddał Grzegorza Tokarza z MMA Radzionków) i rekord 5-0-0 oraz Arkadiusza Żaby (zwycięstwo przez decyzję z Marcinem Kriwienokiem) za super walki. Jesteśmy z was dumni.


Ruda Śląska i Zabrze zdobyte!

W sobotę w Rudzie śląskiej odbył się turniej Klubowy podczas , którego nasi zawodnicy na 4 kategorie wagowe zdobyli 3 pierwsze miejsca i jedno drugie. W klasyfikacji drużynowej zdeklasowali przeciwników i pewnie zdobyli pierwsze miejsce.

Gratulacje dla:

Arkadiusza Stanisławskiego I miejsce kat.73kg.

Michała Żabińskiego – II miejsce kat.80kg.

Arkadiusza Żaby – I miejsce kat. 87kg.

Marcina Żaby – I miejsce 96kg.

Dziękujemy kibicom za przyjazd i kierownikowi Klubu Panu Januszowi za transport. Natomiast w Zabrzu w turnieju I kroku bokserskiego wystąpił 15 letni Denis Górniak i stoczył swoją pierwszą walkę bokserską. Jego przeciwnikiem był zawodnik z Kleofasa Katowice, który miał za sobą 3 wygrane pojedynki. Po bardzo zaciętej 3 rundowej walce Flinston wygrał jednogłośnie na punkty. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu Trenerowi markowi Okroskowiczowi , a Sylwestrowi Klasie za pomoc w sekundowaniu.


HISTORYCZNE MEDALE DLA BYTOMIA-GÓRNIAK NIE ZWALNIA TEMPA

W miniony weekend odbyły się w Toruniu II Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA.

Klub Sportowy MMA Ju Jitsu Bytom Team wystawił ekipe liczącą 8 zawodników w kategorii junior i młodzieżowiec. Utytułowani zawodnicy bytomskiego klubu w kategorii senior  nie mogli jechać bo albo mają zakontraktowane walki zawodowe na początku roku ( np. Arkadiusz czy Marcin Żaba ) lub są kontuzjowani.W poprzedniej I edycji Mistrzostw Polski MMA Bytom Team nie startowało ze względów finansowych. W tym roku wyjazd możliwy był dzięki wsparciu Gminy Bytom ( opłata startowego ) oraz pomocy Pana Janusza Nokielskiego, który zapewnił transport uczestników.

W tym roku udało się zdobyć dwa medale:

Maciek Maciejewski wywalczył brąz w kategorii junior 62kg. Miał szansę na walkę o złoto, ale w walce o wejście do finału wykonał niedozwoloną w tej kategorii technikę( dżwignia na kolano ) i został zdyswalifikowany. Klasą samą dla siebie był drugi z medalistów Denis Górniak.W tym sezonie zdobył już tytuł Mistrza Polski Południowej – Bochnia 27 pażdziernika, Mistrza Śląska – Bytom 18 listopada oraz zwyciężył w Międzynarodowym Turnieju bokserskim 11 listopada w Knurowie . Jechał do Torunia w roli faworyta mimo, iż w swojej kategorii junior jest najmłodszy ( ma dopiero 15 lat ) i ma przed sobą jeszcze trzy lata startów jako junior.

Wszystkie swoje walki eliminacyjne wygrał przed czasem. W finale zmierzył się z zawodnikiem bardzo silnego klubu Grace Barra Łódz – Piotrem Szczodrowskim . Walka od początku toczyła się pod dyktando Denisa, ale zawodnik z Łodzi nie dawał się skończyć przed czasem. W końcu w 3 minucie zdenerwowany “Flinston” przeniósł walkę do parteru i wykonał kombinację dwóch duszeń, z których drugie – gilotyna okazało się na tyle mocne, że zmusiło przeciwnika do poddania.

Sam Denis , który jest bardzo małomówną osobą bardzo ucieszył się z wygranej. Po zawodach powiedział:

 • było to moje marzenie w tym roku zdobyć medal na Mistrzostwach Polski, a po sukcesie w Bochni i Bytomiu uwierzyłem, że mogę zrobić złoto w Toruniu. Pamiętam,że mama z babcią często wyganiały mnie na trening, bo często nie chciałem trenować tylko grać w balę z kolegami.
 • Wiem, że kiedyś mogę przegrać bo zawsze jest ktoś lepszy, ale mam nadzieję, że będzie to pózno i chyba mnie to nie zrazi do dalszego trenowania.
 • Chciałbym na razie wygrywać a kiedyś walczyc w najlepszej organizacji MMA na świecie – amerykańskiej UFC

Denis trenuje od 8 lat ale dopiero od 2 ćwiczy ze starszymi od siebie chlopakami. Dzięki temu przestał się na treningu wygłupiać i zaczął słuchać.Poprawiło sie też jego zachowanie w szkole ( I gimnazjum) gdzie wcześniej lubił rozrabiać. Jako dziecko często przegrywał swoje walki i zawsze po nich plakał, do dziś jak mu coś nie wyjdzie na treningu to się złości.

Zdobyte medale bardzo ucieszyły trenerów Grzegorza Skibniewskiego i odpowiedzialnego za szkolenie grupy zawodniczej Daniela Tobolika. Są to pierwsze , a więc historyczne medale, Mistrzostw Polski w tej dynamicznie rozwijającej się dyscyplinie zdobyte dla Bytomia.Grzegorz Skibniewski chce podziekowac również trenerom sekcji boksu MOSM Bytom gdzie Denis szlifuje umiejetności bokserskie oraz Mistrzowi Świata w Graplingu Mackowi Polokowi, który pomaga bytomskiemu klubowi w szlifowaniu walki w parterze.

Klub kończy rok na plusie bo na 78 walk stoczonych przez zawodników MMA Bytom 58 zakończyło się wygranymi.


Turniej Klubowy w Grapplingu

Oficjalne Wyniki Turnieju Klubowego, który miał miejsce 02.11.2012r. w sali gimnastycznej IV Liceum Ogólnokształcącego w Bytomiu:

Kategoria 49kg:

1.Flasz Mateusz

2.Kanczyk Jan

3.Biały Nicolas

Kategoria 60kg:

1.Szymański Michał

2.Pastuszka Maciej

3.Janik Patryk

Kategoria63kg:

1.Ludwin Karolina

2.Poloczek Adam

3.Kurlbaum Michał

Kategoria 69kg:

1.Bąk Adam

2.Szulta Wojtek

3.Nokielski Tomasz

Kategoria 71kg:

1.Pitek Michał

2.Spychała Jacek

3.Wróbel Bartłomiej

Kategoria 73kg:

1.Kontny Patryk

2.Bakalarz Hubert

3.Rubach Dawid

Kategoria 76kg:

1.Urlik Paweł

2.Izydorczyk Mateusz

3.Śliwiński Bartosz

Kategoria 81kg:

1.Błasiak Mateusz

2.Twaróg Tomasz

3.Maniurka Marcin

Kategoria 85kg:

1.Matykiewicz Patryk

2.Banaś Bartosz

3.Szyguła Artur


Statystyki :

Uczestników – 62

Widzów – 50

Kontuzje – 2