2018 – 2019

2018


OTK Katowice 6 stycznia 2018

I miejsce – Martyna Ball – 44kg


VII Ogólnopolski Turniej BJJ Gi No GI FIght Dzierżoniów 3 luty 2018

II miejsce – Jolanta Rybińska


Amatorskie Mistrzostwa Polski MMA Kraków MMA 17 luty 2018

I miejsce:
Mateusz Balko – kadet 55kg
Patryk Klyszcz – kadet +66kg

III miejsce
Krzysztof Karwot – OFS 61kg


Mistrzostwa Śląska w zapasach w stylu wolnym młodzików  Ruda Śląska 3 marca 2018

II miejsce
Martyna Ball
Emil Rosik

III miejsce
Paweł Dziasek


Polska liga Ju Jitsu, OTK U-15  Kraków 4 marca 2018 

I miejsce
Martyna Ball U-15 44kg
Rejdak Tymoteusz U-12 38kg
Emilia Jagielska U-12 28kg

II miejsce
Dominik Sitko U-12 34kg


Puchar Europy ju Jitsu U-15 Amersfoord Holandia 28 marca 2018

I miejsce
Martyna Ball 44kg


Puchar Polski MMA, Sochaczew 8 kwietnia 2018

I miejsca
Mateusz Balko – kadet
Liberadzki Igor – kadet
Grabowski Filip – junior
II miejsce
Pyrdoł Szymon – kadet
III miejsce
Grzegorz Gałęziok – senior


Mistrzostwa Śląska w zapasach Dąbrowa Górnicza 14 kwietnia 2018

I miejsce
Mateusz Balko – kadet 55kg
II miejsce
Emilka Jagielska – dzieci 30kg
Piotr Kotas – dzieci +66kg


Mistrzostwa Polski Ju Jitsu Sochaczew 15 kwietnia 2018

I miejsce
Martyna Ball – U15 44kg Gi i No Gi


Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Gogolin 26 maja 2018

I miejsce
Martyna Ball – kadet 46kg
II miejsce
Filpczak Wiktor – młodzik 52kg


Miedzynarodowy turniej MMA Niemcy Gottingen 15 czerwca 2018

Kamil “Gilu” Stepień zdobywca pasa.

Polska liga ju jitsu dzieci i młodzieży Rybnik 17 czerwca 2018

I miejsca:
Nadia Karwowska
Emilia Jagielska
Dominik Sitko
Martyna Ball
Oskar Urbański


Puchar Polski Ju Jitsu Sochaczew 30 września 2018

ZŁOTY MEDAL:
Karolina Chłobuszewska kat. senior -55kg

SREBRNY MEDAL:
Mateusz Flasz – BJJ kat. U21 -69kg
Marcel Ścigała BJJ kat. U21 -77kg
Martyna Ball kat. U15 -49kg
Jola Rybińska kat. senior +70kg
Krzysztof Karwot kat. senior -62kg


Puchar Puchar Ślaska dzieci w zapasach/German Open Rudnik/ Niemcy 06.10.2018

Zapasy:
Emilja Jagielska – srebro kat.31kg
Paulina Karczewska – srebro 51 kg
Dominik Sitko – srebro 34kg
Tymoteusz Rejdak – brąz 48kg

German Open:
Karolina Chłobuszewska – srebro senior 55kg


Mistrzostwa Polski Ju Jitsu No gi/ Polska Liga Ju Jitsu Bytom 14.10.2018

Emilia Jagielska 1 miejsce U12 32kg
Dominik Sitko 2 miejsce U12 34kg
Filip Owczarek 2 miejsce U10 +42kg
Adam Majewski 3 miejsce U10 +42kg
Aleksander Pinda 3 miejsce U12 28kg
Mateusz Balko 2 miejsce U18 60kg
Szymon Pyrdoł 2 miejsce U18 66kg
Marcel Ścigala 1 miejsce U21 77 kg
Mateusz Flasz 1 miejsce U21 69 kg
Tomasz Drabik 2 miejsce senior +94 kg
Jolanta Rybińska 2 miejsce senior 70kg


Mistrzostwa Polski MMA Sochaczew 10.11.2018

2 miejsce Igor Liberadzki – kadet +84kg

3 miejsce Mateusz Balko – kadet 61kg

3 miejsce Szymon Pyrdoł – kadet 66kg


Mistrzostwa Świata Seniorów Ju Jitsu Malmo/Szwecja 17-18.11.2018

Karolina”Ruda” Chłobuszewska -wicemistrzyni Świata – kat.55kg


2019

Puchar Polski Ju Jitsu Jelenia Góra 02.02.2019

Emilka Jagielska- 2 złota Gi i no Gi
Paulina Karczewska – 1 złoto w Gi i 1 srebro w no Gi
Dominik Sitko – 1 złoto w no Gi i 1 srebro w Gi
Marcel Ścigała – 1 złoto w no Gi 1 srebro w Gi 1 brąz w no Gi
Mateusz Balko – 1 srebro w no Gi
Jolanta Rybińska – 1 srebro w no Gi i 1 brąz w Gi
Filip Owczarek -1 brąz w Gi i srebro w no Gi
Oskar Urbański – 1 brąz w no Gi.

Mistrzostwa Ślaska dzieci w zapasach w stylu wolnym Ruda Śl. 02.03.2019

Dominik Sitko – 3 miejsce 35kg

Mistrzostwa Ślaska dziewczat i młodzików w zapasach w stylu wolnym Tychy 23.03.2019

Oskar Urbański – 1 miejsce 44kg

Paulina Karczewska – 2 miejsce 50kg

Puchar Polski MMA Sochaczew 07.04.2019

Martyna Urbanik – 1 miejsce junior +57kg

Mateusz Balko – 2 miejsce junior 61kg

Igor Liberadzki – 2 miejsce junior 84kg

Szymon Pyrdoł – 3 miejsce junior 66kg

Puchar Polski Ju Jitsu Kraków 13.04.2019

Kategoria senior:
Karolina Chłobuszewska – NO GI złoto, GI złoto kat.-57kg

Kategoria U21
Trener Mateusz Flasz –  NO GI srebro ,GI srebro kat.-69kg
Marcel Ścigała  – NO GI złoto, GI srebro kat.-77kg

Kategoria U18
Martyna Ball – NO GI złoto, GI złoto kat. -48kg
Mateusz Siwy Balko – NO GI brąz  kat. -61kg
Szymon Pyrdol – NO GI brąz  kat. -66kg

Kategoria U15
Emilia Jagielska – NO GI złoto,GI złoto kat. -31kg
Paulina Karczewska – NO GI srebro, Gi srebro kat. -48kg
Oskar Urbański – NO GI brąz, Gi brąz kat. -41kg
Emil Rosik – NO Gi brąz  kat. -45kg

Kategoria U12
Dominik Sitko – NO GI złoto, GI srebro kat. -34kg

Puchar Europy U14 Ne Waza Holandia 12.05.2019

Paulina Karczewska  3 miejsce kat 52 kg

Mistrzostwa Rudy Ślaskiej dzieci w zapasach w stylu wolnym Ruda Śl. 25.05.2019

Dominik Sitko – 2 miejsce 35kg

Mistrzostwa Śląska MMA – Hadaka Waza XVII Bytom 9.06.2019

Mateusz Flasz – 1 miejsce
Marcel Ścigała – 1 miejsce
Dominik Sobieraj – 1 miejsce
Paweł Dziasek – 1 miejsce
Dawid Santillan – 1 miejsce
Szymon Pyrdoł – 2 miejsce
Patryk Klyszcz – 3 miejsce

Mistrzostwa Polski Ju Jitsu – Sochaczew 28-29 wrzesnia 2019

Mistrzowie Polski:
Wiktoria Kowalska U12
Emilja Jagielska U15
Martyna Ball U 18
Mateusz Flasz U21
Marcel Ścigała U21
Karolina Chłobuszewska senior
Robert Henek senior
Wicemistrzowie Polski
Dominik Sitko U12
Paulina Karczewska U15
Bartłomiej Walczak senior
Jolanta Rybińska senior
Brązowi medaliści
Wehowski Alan U12
Mateusz Balko U18
Monika Flasz senior
Oliwier Szcygieł senior 94kg

Dominik Sitko – 1 miejsce dzieci 36kg
Amatorska Liga MMA Borzęcin 12 październik 2019
Mateusz Balko – 1 miejsce junior 61kg
Dominik Sobieraj – 2 miejsce junior 84kg
Wojciech Sitarz – 2 miejsce junior 77kg
Mistrzostwa Polski MMA Sochaczew 10 listopad 2019
Paweł Dziasek – 1 miejsce kadet 61kg
Martyna Urbanik – 1 miejsce junior +67kg
Szymon Pyrdoł – 2 miejsce junior 66kg
Mistrzostwa Polski BJJ Katowice 9-10 listopad 2019
Marcel Ścigała – 1 miejsce purpury
Amelia Ilga – 1 miejsce junior
Mateusz Flasz – 2 miejsce purpury
Oskar Urbański – 2 miejsce U14
Jolanta Rybińska – 3 miejsce niebieskie pasy
Tomasz Kańtoch – 3 miejsce białe pasy