2020-2021

IX Ogólnopolski Turniej BJJ Gi No GI FIght Dzierżoniów 8 luty 

I miejsce – Artur Kadłubek – masters 88kg

I miejsce – Jolanta Rybińska – seniorka 66kg

III miejsce – Andrzej Mrugała – junior 66kg

X Mistrzostwa Polski BJJ No Gi Luboń 22 luty

I miejsce – Mateusz Flasz – senior brązowe pasy

Puchar Polski MMA Sochaczew 28 luty

I miejsce – Mateusz Flasz – OFS 70kg

I miejsce – Mateusz Balko – junior 61kg

III miejsce – Piotrowski Kacper – junior 93kg

Mistrzostwa Śląska w zapasach w stylu wolnym Ruda Śl. 28 luty

II miejsce – Wiktor Filipczak – kadet 71kg

Mistrzostwa Polski w Ju Jitsu Bochnia 5-6 września

Emilia Jagielska – II miejsce U14 no gi 40 kg
Dominik Sitko – I miejsce U14 gi i no gi 38kg
Wiktoria Kowalska II miejsce U14 gi i III miejsce no gi
Oskar Urbański – II miejsce U16 gi 50kg i III miejsce no gi 50kg
Kacper Ledzion – III miejsce U16 no gi 55kg
Paulina Karczewska – III miejsce U16 no gi 52kg
Mateusz Balko – I miejsce U18 no gi 66kg
Ilga Amelia – III miejsce U18 gi 52kg
Robert Henek – I miejsce senior no gi 85kg i II miejsce gi 85kg
Karolina Chlobuszewska – I miejsce senior gi i no gi 57kg
Mateusz Flasz – I miejsce senior no gi 66kg i II miejsce senior gi 66kg
Monika Flasz – III miejsce senior gi 63kg
Bartłomiej Walczak – I miejsce gi i no gi masters 69kg

Mistrzostwa Polski MMA Sochaczew 19 września 

III miejsce – Emil Rosik kadet 55kg

III miejsce – Oskar Urbański kadet 55kg

III miejsce – Mateusz Balko junior 66kg

Mistrzostwa Śląska w zapasach młodzików Ruda Śląska 26 września  

III miejsce – Alan Wehowski 38kg

III Silesian Open Ju Jitsu Katowice 18 października

I miejsce zajęli:
Szymon Matczak U 12
Kacper Ledzion U 16
Szymon Pyrdoł U 18
II miejsca:
Filip Owczarek U12
Oskar Urbański U16
Szymon Pyrdoł U 18
III miejsca:
Kacper Ledzion U16

Polish Open Ju Jitsu Bielsko Biała 7 listopad 

I miejsce w Klasyfikacji drużynowej na 37 sklasyfikowanych Klubów

13 złotych medali, 6 srebrnych i 1 brązowy.

  Mistrzostwa Ślaska JU Jitsu Katowice 29 listopad

I miejsca:
Szymon Matczak – U 12 2 złota
Dominik Sitko – U 14 2 złota
Oskar Urbański – U 16
Karczewska Paulina – U 16
II miejsca:
Filip Owczarek – U 12
Emilia Jagielska – U 16
Mzyk Aleks – U 12
Oskar Urbański – U 16
Paulina Karczewska – U 16
III miejsca :
Alan Wehowski – U 14
Emilia Jagielska – U 16
Szymon Pyrdoł – senior 2 brązy

Mistrzostwa Małopolski MMA 19 grudnia Bochnia

Mateusz Balko – I miejsce junior 66kg
Paweł Dziasek – I miejsce junior 61kg
Dominik Sobieraj – II miejsce junior 77kg
Szymon Pyrdoł – III miejsce junior 71kg

2021

Amatorska Liga MMA 27 luty Sochaczew

Mateusz Balko – I miejsce junior 66kg

Mateusz Flasz – I miejsce senior OFS 71kg

Mistrzostwa Śląska w zapasach dzieci 27 luty Ruda Śląska  

Filip Owczarek – II miejsce 55kg

Mistrzostwa Śląska w zapasach młodzików 6 marca Ruda Śląska  

Dominik Sitko – II miejsce 44kg

Ogólnopolska liga Ju jitsu 13 marca Katowice  

Szymon Matczak – I miejsce U14

Mistrzostwa Polski Seniorów w Garapplingu 27 marca Warszawa  

Mateusz Flasz – I miejsce No Gi 71kg

Mateusz Flasz – II miejsce Gi 71kg

Artur Kadłubek – III miejsce 92kg

Puchar Polski MMA 15 maja Sochaczew  

I miejsce w klasyfikacji drużynowej na 51 klubów

Paulina Karczewska – 1 miejsce kadet 57kg

Oskar Urbański –1 miejsce kadet 55kg

Paweł Dziasek – 1 miejsce junior 61kg

Mateusz Balko – 1 miejsce junior 66kg

Puchar Polski Seniorów Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Grapplingu 12 czerwca Bytom  

Mateusz Flasz – 3 miejsce senior 70kg

Monika Flasz – 2 miejsce senior 67kg

Mateusz Balko – 1 miejsce junior 66kg

Oskar Urbański –1 miejsce junior młodszy 55kg

Paulina Karczewska – 2 x 1 miejsce junior młodszy 57kg

Kacper Ledzion – 3 miejsce junior młodszy 61kg

Otwarty Puchar Polski Młodzików i Młodziczek w Graplingu 12 czerwca Bytom  

Dominik Sitko – 2 x 1 miejsce młodzik 44kg

Alan Wehowski – 3 miejsce młodzik 41kg

Emil Owczarek – 2 x 3 miejsce 48kg

Dawid Pawiński – 2 x 3 miejsce 55kg  

Mistzrostwa Ślaska MMA 13 czerwca Bytom  

Tomasz Drabik – 1 miejsce +100kg senior PK

Karolina Chłobuszewska – 1 miejsce 57kg senior kobiety

Mateusz Balko – 1 miejsce 66kg junior

Paweł Dziasek – 1 miejsce 61kg junior

Szymon Pyrdoł – 1 miejsce 70kg junior

Puchar Polski BJJ 11 wrzesień Konin  

Marcel Ścigała – 1 miejsce 76kg

Mistzrostwa Polski MMA 18 września Sochaczew

Paulina Karczewska – 1 miejsce kadet 57kg

Oskar Urbański – 3 miejsce kadet 61kg

Paweł Dziasek – 1 miejsce junior 61kg

Mateusz Balko – 1 miejsce junior 66kg

Karolina Chłobuszewska – senior 57kg