2022-2023

Challange Kids II – Chorzów 27 luty

I miejsce:
Alan Wehowski – junior młodszy 46kg
Wiktor Stachoń – młodzik 40kg
Dominik Sitko – junior młodszy 50kg
III miejsce:
Dawid Pawiński – junior 6okg
Jakub Machoń – junior młodszy 46kg

Mistrzostwa Polski BJJ No Gi Poznań 27 luty

II miejsce:
Adam Tyczka – Masters 66kg
III miejsce:
Adam Dyrka Masters 77kg

Puchar Polski MMA Sochaczew 12 marca

I miejsce :
Szymon Pyrdoł – OFS 70kg
Paweł Dziasek – Junior 66kg
II miejsce:
Dominik Senderowski – Junior PK 61kg
III miejsce:
Jakub Leśniewski – OFS 61kg
Paulina Karczewska – Junior 57kg

I Otwarte Mistrzostwa Śląska BJJ Katowice 19 marca

I miejsca:
Wiktor Stachoń – U14
Dominik Sitko – U16
Paulina Karczewska – U18
Maciej Knapik – Adult
II miejsca:
Mateusz Deleś – U12
Maja Kiek – U14
Łukasz Flak – U16
Oskar Urbański – U18
Adam Tyczka – Masters
III miejsca:
Dawid Miodek – Adult

Mistrzostwa Świata Seniorów MMA GAMMA Amsterdam 25-27 marca

Karolina “Ruda” Chłobuszewska – Mistrzyni Świata MMA 56,7kg

Mistrzostwa Polski MMA Sochaczew 14 maj

I miejsce:
Łukasz Flak – kadet +77kg
II miejsce:
Adam Dyrka – senior 77kg
III miejsce
Dominik Sitko – kadet 55kg

Mistrzostwa Polski w Grapplingu Bytom 12 czerwca

Senior Gi 66kg Nowok Oliwier 2 miejsce
Senior Gi 77kg Marcel Ścigała 2 miejsce
Senior Gi 84 kg Robert Henek 2 miejsce
Senior No 77kg No Gi Marcel Ścigała 2miejsce
Seniorki 58kg No Gi Karolina Chłobuszewska 1 miejsce
Junior No Gi 61kg Jakub Leśniewski 2 miejsce
Junior No Gi 71kg Mateusz Balko 1 miejsce
Junior No Gi 71kg Paweł Dziasek 2 miejsce
Junior No Gi 77kg Szymon Pyrdoł 3 miejsce

Puchar Polski Południowej BJJ Gi No Gi Bytom 11 czerwca

Senior białe pasy Gi 64kg Mikołaj Synecki 3 miejsce
Mastersi niebieskie pasy Gi 76kg Marcin Strojny 2 miejsce
Mastersi niebieskie pasy Gi 76kg Piotr Nowakowski 3 miejsce
Mastersi niebieskie pasy Gi +88,3kg Tomasz Drabik 1 miejsce
U8 No Gi Laura Dyrka 1 miejsce
U8 No Gi Łucja Drabik 2 miejsce
U10 No Gi 30kg Matylda Kiek 2 miejsce
U10 No Gi 32kg Marek Burska 2 miejsce
U12 No Gi 32kg Maja Kiek 1 miejsce
U12 No Gi 36kg Pinda Dawid 2 miejsce
U12 No Gi 42kg Adam Plutowski 3 miejsce
U12 No Gi U14 +52kg Nadia Plewińska 1 miejsce
U14 No Gi 42kg Aleks Głuszkowski 2 miejsce
U14 No Gi 42kg Wiktor Stachoń 3 miejsce
U14 No Gi 50kg Dimitri Kagkarakis 2 miejsce
U16 No Gi 55kg Damian Sitko 2 miejsce
U16 No Gi +66kg Łukasz Flak 2 miejsce
U18 No Gi 73kg Bartosz Gębica 3 miejsce
Senior białe pasy No Gi 67,5kg Maksymilian Mader 3 miejsce
Senior białe pasy No Gi 79,5kg Artur Wójcik 1 miejsce

Mistrzostwa Europy MMA GAMMA – Tibilisi ( Gruzja) 26-28 września

Karolina “Ruda” Chłobuszewska – Wicemistrzyni Europy Seniorek

Silesia Challenege III – Chorzów 1 października

I miejsce
Vitalij Nikulochkin – młodzik 44kg
Adam Plutowski – U12 38kg
II miejsce
Nathaniel Gołabek – U12 30kg
Wiktor Stachoń – młodzik 44kg
Artur Deleś – U12 38kg
Łukasz Flak – junior młodszy +73kg

5 Mistrzostwa Polski MMA – Gliwice 1 październik

I miejsce:
Dominik Sitko – kadet 55kg
II miejsce:
Szymn Pyrdoł – junior 70kg
Paweł Dziasek – kadet
Alan Wehowski – kadet 48kg
III miejsce:
Oskar Urbański – kadet 60kg

Puchar Polski w Grapplingu – Wieliczka 5 listopad

I miejsce:
Dominik Sitko U17
III miejsce:
Szymon Pyrdoł U20

Salt Cup – Wieliczka 5 listopad

I miejsce:
Laura Dyrka U8
Deleś Artur U10
Deleś Mateusz U12
Vitalij Kolouchkin U14
Nadia Plewińska U14
Marek Miller U16
III miejsce:
Wiktor Stachoń U14