Zapisy na sezon 2022/23

Uwaga od 3 lipca ruszają zapisy do wszystkich grup treningowych w naszym Klubie.
Do 10 lipca prosimy o potwierdzenie dalszego udziału w treningach wszystkich, którzy trenowali do końca czerwca i maja opłacone składki członkowskie.

W sezonie 22/23 będziemy prowadzić zajęcia w następujących grupach treningowych;

  1. Bytomskie Bajtle 6-10 lat
  2. Junior młodszy ( BJJ no Gi/ Grappling )
  3. Junior/ senior no Gi ( BJJ/Grappling )
  4. Junior/senior Gi ( BJJ )
  5. MMA intro od 15 lat wzwyż
  6. Junior/senior MMA sport

Po tym terminie na wolne miejsca zapisywane będą osoby, które chcą zacząć przygodę ze sportami walki w naszym Klubie. Prosimy nie mieć pretensji, jeżeli osoba trenująca do tej pory nie potwierdzi dalszego udziału I zostanie skreślona. Mamy ograniczoną liczbę miejsc.
Aby potwierdzić dalsze uczestnictwo lub zapisać się do Klubu należy wysłać mail na fcbytom@op.pl z podaniem imienia, nazwiska, wieku i grupy do której się chce chodzić ( jak ktoś chce być np. w MMA i BJJ to podaje jedną z nich jako wiodąca). Po otrzymaniu maila zwrotnego postępujemy według informacji.

ZAPRASZAMY

Grzegorz Skibniewski