Weekend z medalami, promocją i nagrodami.

Bardzo udany był dla naszego Klubu ostatni weekend lutego.

W sobotę w zawodach w Rudzie Śl ą skiej – Mistrzostwa Ślaska w zapasach dzieci i kadetów w stylu wolnym- zdobyliśmy srebro. Drugie miejsce w kategorii kadet 71kg zdobył Wiktor Filipczak.

Natomiast w Sochaczewie podczas Pucharu Polski MMA zdobyliśmy 2 pierwsze miejsca i 1 brąz. Na najwyższym podium stanęli Mateusz Flasz (OFS 70kg ) i Mateusz Balko (junior 66kg). Wszystkie swoje walki – po 4 każdy – wygrali przed czasem. Na 3 miejscu stanął Piotrowski Kacper w kategorii junior 93kg. Ogólnie na 20 stoczonych walk wygraliśmy 14.

Niedziela również okazała się bardzo przyjemna: w Rybniku podczas sparingów BJJ nasz klubowy weteran Artur Kadłubek otrzymał z r ą k Roberta Henka purpurę, natomiast wieczorem podczas uroczystej gali Prezes Klubu Grzegorz Skibniewski dostał z rak Prezydenta Bytomia Mariusza Wołosza nagrodę w dziedzinie sportu za osiągnięcia Klubu w 2019r.

Oby dalsza część roku była również dobra co te mijające 2 miesiące.

Na zdjęciu młode wilki z FC Bytom na zawodach w Sochaczewie.

dav
Grzegorz Skibniewski