Udany weekend

Kolejny udany weekend dla naszego Klubu w 2023 roku. Tym razem nasi przedstawiciele walczyli w 2 formułach.
13 maja w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA, na które pojechało 4 naszych reprezentantów pod wodzą trenera Mateusza. W tym samym czasie na zawodowej gali “Lewy Prosty” w Opolu walczył ( w w formule bokserskiej ) nasz multimedalista Denis Górniak. Z Sochaczewa przywozimy złoto Dominika ( jego pierwsze w historii Mistrzostwo Polski MMA – kadet 55kg) i brąz Oskara( super 2 walki eliminacyjne) – gdyby nie kontuzja stopy w takiej formie mogło być złoto. A “Flinston” bez problemu dokłada kolejne zwycięstwo przez TKO w pierwszej rundzie w Opolu.
Przed nami jeszcze 2 ważne imprezy, tym razem dla fanów sportów chwytanych 3 i 4 czerwca w Bytomiu organizujemy Puchar Polski Ju Jitsu i Mistrzostwa Polski w Grapplingu. Nasz Klub reprezentować będzie ponad 30 osób.
Na zdjeciu szczęśliwy Oskar po swojej 2 zwycięskiej walce.

Grzegorz Skibniewski