Sukces roku 2020

Kolejny historyczny moment dla naszego Klubu. Po latach ciężkiej pracy i rozwoju( od kilku członków na małej sali ZSE na ul. Katowickiej do prawie 100 w klimatycznej sali na terenie OSiR), dzięki dyscyplinie i wytrwałości mamy to. To czyli zwycięstwo w klasyfikacji generalnej w ogólnopolskim turnieju Polish Open, który miał miejsce 7 listopada w Bielsku Białej. Na 37 sklasyfikowanych klubów zajęliśmy 1 miejsce. Sukces tym bardziej cieszy, że osiągnięty został w większości przez młode pokolenie naszych zawodników. Oznacza to ,że w najbliższej przyszłości możemy również liczyć na podobne sukcesy. O obecnej sile swiadcza pokolenia zawodników, które aktualnie trenuja i zdobywaja medale. Najstarszy 35 letni Artur Kadłubek wielokrotny zwycięzca zawodowych walk MMA, przekazuje młodym swoje doświadczenie. Po nim niespełna 21 latkowie Mateusz Flasz i Marcel Ścigała – aktualni Mistrzowie Polski Ju jitsu.Po pietach depcze im 17 letni Mateusz Balko ( zdobywca tegorocznego Pucharu Polski w MMA i posiadacz tytułu Mistrza Polski Ju Jitsu) Jednym z najmłodszych jest 12 letni Dominik Sitko, który w tym roku zdobył tytuł Mistrza Polski i bezapelacyjnie wygrał turniej Polish Open.Oprócz nich jest jeszcze wiele innych osób, których tu nie wymieniamy, ale to dzięki nim jest jak jest.Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i mamy nadzieję, że w tych trudnych czasach można dawać ludziom dużo radości.


Grzegorz Skibniewski