Puchar Polski Ju Jitsu do przodu.

Duży sukces na Pucharze Polski w Ju Juitsu

W dniu 2 kwietnia 2023r. W Katowicach odbył się Puchar Polski w Ju Jitsu organizowany przez Polski Związek Ju Jitsu Sportowego. Nasz Klub reprezentowało 10 zawodników w kategoriach wiekowych U12, U14 i U16. Sukces przeszedł oczekiwania trenerów zdobyliśmy 11 medali z tego 4 złote. Rewelacyjne walki stoczyli min. Nadia Plewińska, Alan Wehowski czy Dominik Sitko. Dziękujemy trenerom za przygotowania i Rodzicom za liczne przybycie. Przed nami jeszcze 2 bardzo ważne turnieje tego półrocza: Puchar Polski Południowej i Mistrzostwa Polski w Grapplingu.
Wyniki naszych zawodników:
I miejsca:
Artur Deleś U12
Nadia Plewińska U14
Kinga Bogus U16
Dominik Sitko U16
II miejsca
Mateusz Deleś U14
Wiktor Stachoń U14
Dawid Matusiak U16
Alan Wehowski U16
III miejsca
Wiktor Mickiewicz U16
Dimitri Kagkarakis U16

Na zdjęciu medalowa trójka U16 ( od lewej Alan, Dominik i Dimitri )
Grzegorz Skibniewski