Nowy sezon 2021/22

Przed nami rozpoczęcie nowego sezonu treningowego 2021/22.
Jak co roku mamy już 99% miejsc obsadzonych we wszystkich grupach treningowych.
Wszystkie grupy regularne treningi rozpoczynają od 1 września.
Na pierwsze zajęcia przynosimy po 20zł. na ubezpieczenie od NNW.
Bardzo prosimy o systematyczność. Osoby, które będą opuszczały treningi będą usuwane z zajęć. Przypominamy o przychodzeniu 15 minut przed treningiem i nie wchodzeniu na salę, kiedy trwa jeszcze poprzedni trening. W tym roku od września przed salą będą ławeczki na których będzie można siąść i poczekać.
Rodziców prosimy o takie zorganizowanie dzieciom innych zajęć, aby dzieci nie przychodziły w ostatniej chwili. To też przeszkadza instruktorowi. Przed pierwszymi zajęciami nowo przyjęte osoby ( lub Rodziców w przypadku niepełnoletnich) prosimy o przyjście co najmniej 15 minut wcześniej, w celu wypisania deklaracji klubowej i uzyskania dodatkowych informacji od trenerów.
Przypominamy o klapkach, obciętych paznokciach u rąk, nóg, czystym ubiorze oraz mówieniu dzień dobry paniom kasjerkom ,sprzątaczkom i innym pracownikom przy wchodzeniu na teren OSiR. Mamy dobrą opinię i prosimy jej nie zepsuć.
We wrześniu( po 15) w Klubie będzie lekarz. Wszyscy ćwiczący z wyjątkiem grupy najmłodsze -j trenerki Moniki, muszą mieć zgodę lekarza sportowego na uczestnictwo w treningach.
W tym celu prosimy o zrobienie sobie do 15 września EKG serca ( bez opisu) oraz morfologii krwi i moczu.
Dokładna data wizyty lekarza klubowego będzie podana po 28 sierpnia.
Składki członkowskie należy wpłacać do 15 każdego miesiąca. Można to robić przelewem lub u prowadzących. Trenujący bez opłaconej składki będą mogli zajęcia oglądać. Regularne opłacane składki to możliwość spokojnego zaplanowania działalności Klubu.

ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM

Zarząd FC BYTOM

Grzegorz Skibniewski