Krótkie podsumowanie 2016

Przedstawiamy najważniejsze sportowe osiągnięcia 2016 roku.

Szczegółowe wyniki z zawodów można znaleźć w zakładce Klub-sukcesy – 2016

Ju Jitsu
1. Puchar Polski Południowej BJJ No Gi – 24 stycznia Tychy
I miejsca:
Wiktor Kupka junior open i senior 83kg
Mateusz Flasz. junior 70kg i senior 70kg
II miejsca:
Marcel Ścigała II miejsce junior 70kg i II miejsce senior 70kg
Monika Flasz II miejsce senior +60kg
2. Spartan Fight Chalengers – Bytom
I miejsca:
Karolina Chłobuszewska senior 64kg
Kami Stępień senior 61,5kg
Denis Górniak senior 100kg
Wiktor Kupka junior 85,5kg
Angelika Węgrzyn junior 58,5kg
Marcel ‘Ścigała junior 70kg
3.Grand Prix Polski -12 marca Mińsk Mazowiecki
I miejsca
Mateusz Flasz -70kg junior
Monika Flasz -66kg białe pasy
4. European Jiu-Jitsu No-Gi IBJJF Championship 2016 2-3 kwietnia- Rzym
I miejsce: Łukasz Niejodek Open brązowych pasów
5. Sai Storm 4 28 maj – Martin ( Słowacja )
I miejsce:
Mateusz Flasz 69kg junior i 70kg senior.
6. Puchar Polski Ne Waza 8 maj – Konin
I miejsce:
Angelika Węgrzyn junior 56kg
III miejsca:
Mateusz Flasz, Marcel Ścigała junior 66kg.
7. Mistrzostwa Europy – 24 wrzesień Gelsenkirchen ( Niemcy )
III miejsce:
Angelika Węgrzyn junior 56kg
8. Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu – 24 września Luboń
I miejsce:
Marcel Ścigała junior 70kg
9. Mistrzostwa Polski BJJ – 22 pażdziernik Legionowo
I miejsce:
Karolina Chłobuszewska senior 58,5kg
Marcel Ścigała junior 70kg
10. Mistrzostwo Śląska – 6 listopad Bytom
I miejsce drużynowo
I miejsca:
Wiktor Kupka junior 88kg, +88kg, open junior, senior 88kg
Chłobuszewska Karolina senior 56kg, +66kg, open kobiet
Węgrzyn Angelika junior 62kg
Jurczyk Wiktoria – junior 56kg
Marcel Ścigała – junior 70kg
Rybińska Jolanta – kobiety białe pasy 60kg
Drabik Tomasz – open senior białe pasy
11. Mistrzostwa Polski Ju Jitsu – 17 grudnia Sochaczew
II miejsce :
Marcel Ścigała – II miejsce junior 74kg

Zapasy:

1. Mistrzostwa Śląska w zapasach w stylu wolnym – 2 kwietnia Wola
II miejsce:
Denis Gruźlewski
2.Otwarte Mistrzostwa Rudy Śląskiej w zapasach w stylu wolnym – 28 maj Ruda Śląska.
I miejsca:
Martyna Ball, Paweł Dziasek
II miejsce: Denis Gruźlewski
III miejsce Karol Kuna
3.Puchar Śląska dzieci w zapasach w stylu wolnym – 8 października Pilica
I miejsce:
Denis Gruźlewski

MMA:

1. Mistrzostwa Polski MMA – 18 grudzień Sochaczew
Wiktor Kupka – II miejsce
2. Puchar Polski – 15 maj Sochaczew
I miejsca:
Wiktor Kupka
Angelika Węgrzyn
II miejsca
Michał Żabiński, Kamil Stępień
3. Spartan Fight 3 – 24 kwietnia Kielce
Denis Górniak wygrywa przez KO w I rundzie z Łukaszem Kapsą z SCC Katowice
4. ALMMA – 16 kwietnia – Oborniki Śląskie
I miejsca:
Michał Żabiński
Angelika Węgrzyn
5.Mistrzostwa Śląska – 20 listopad Siemianowice
I miejsce:
Angelika Węgrzyn
II miejsca
Dawid Nagajek, Maćiek Kanczyk
III miejsca
Dawid Pilarski, Łukasz Wigand
6. Spartan Fight 2 – 12 marca Chorzów
Denis Górniak wygrana w zawodowym debiucie z Mykolą Golowatiukiem z Ukrainy